Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / Ars Medica Žarošice s.r.o.

Ars Medica Žarošice s.r.o.

Praktický lékař · Žarošice

Adresa a kontakt

Adresa50, 696 34 Žarošice · mapa
Telefon518 631 619
E-maildoktor.zarosice@gmail.com

Obory péče

  • Všeobecné praktické lékařství

Údaje z registru

Druh zařízeníSamost. ordinace všeob. prakt. lékaře
Forma péčeprimární ambulantní péče, specializovaná ambulantní péče
IČO02789302
Odborný zástupceBarbora Záleská
Péči zde poskytuje od1. 5. 2014
Obec, okresŽarošice, okres Hodonín, Jihomoravský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Praktičtí lékaři Hodonín · Odborní lékaři Hodonín

Časté otázky

Kde ordinuje Ars Medica Žarošice s.r.o.?

Ars Medica Žarošice s.r.o. poskytuje péči na adrese 50, 696 34 Žarošice.

Jaký telefon má Ars Medica Žarošice s.r.o.?

Telefon: 518 631 619.

Bere Ars Medica Žarošice s.r.o. nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.