Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / Dětské centrum Kladno, příspěvková organizace

Dětské centrum Kladno, příspěvková organizace

Psycholog · Kladno

Adresa a kontakt

AdresaBrjanská 3079, 272 04 Kladno · mapa
Telefon312 267 401
E-mailinfo@dckl.cz
Webwww.dckl.cz

Obory péče

  • Fyzioterapeut
  • Klinický psycholog
  • Všeobecná sestra

Údaje z registru

Druh zařízeníCentrum komplexní péče o děti
Forma péčeambulantní péče, dlouhodobá lůžková péče vyjma intenzivní, zdrav. péče poskytovaná ve vlastním soc. prostředí pacienta - domácí péče - ošetřovatelská
IČO00875350
Odborný zástupceMUDr. Martina Mothejlová
Péči zde poskytuje od1. 3. 2026
Obec, okresKladno, okres Kladno, Středočeský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Klinický psycholog se smlouvou se zdravotní pojišťovnou je hrazený z pojištění (obvykle s doporučením lékaře). Terapie mimo pojištění se platí podle ceníku; některé pojišťovny na ni přispívají ze svých programů. Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Kladno

Psychologové Kladno · Fyzioterapeuti Kladno · Odborní lékaři Kladno

Časté otázky

Kde ordinuje Dětské centrum Kladno, příspěvková organizace?

Dětské centrum Kladno, příspěvková organizace poskytuje péči na adrese Brjanská 3079, 272 04 Kladno.

Jaký telefon má Dětské centrum Kladno, příspěvková organizace?

Telefon: 312 267 401.

Bere Dětské centrum Kladno, příspěvková organizace nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.