Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / EUC PLS s.r.o.

EUC PLS s.r.o.

Praktický lékař · Kuřim

Adresa a kontakt

AdresaK AMP 1293/4, 664 34 Kuřim · mapa
Telefon222 300 300
E-mailalena.rubinova@canadian.cz
Webeucpls.cz

Obory péče

  • Všeobecné praktické lékařství

Údaje z registru

Druh zařízeníSamost. ordinace všeob. prakt. lékaře
Forma péčespecializovaná ambulantní péče
IČO02808501
Odborný zástupceLucie Valoušková
Péči zde poskytuje od1. 7. 2023
Obec, okresKuřim, okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Kuřim

Praktičtí lékaři Brno-venkov · Odborní lékaři Brno-venkov

Časté otázky

Kde ordinuje EUC PLS s.r.o.?

EUC PLS s.r.o. poskytuje péči na adrese K AMP 1293/4, 664 34 Kuřim.

Jaký telefon má EUC PLS s.r.o.?

Telefon: 222 300 300.

Bere EUC PLS s.r.o. nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.