Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / GYNEKOLOGIE Postupa s.r.o.

GYNEKOLOGIE Postupa s.r.o.

Gynekolog · Hlučín

Adresa a kontakt

AdresaČs. armády 1402/6a, 748 01 Hlučín · mapa
Telefon595 041 059
E-mailrichard.postupa@seznam.cz
Webgynhlucin.cz

Obory péče

  • Gynekologie a porodnictví

Údaje z registru

Druh zařízeníSamostatná ordinace PL - gynekologa
Forma péčeprimární ambulantní péče
IČO28644492
Odborný zástupceRichard Postupa
Péči zde poskytuje od1. 1. 2011
Obec, okresHlučín, okres Opava, Moravskoslezský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Hlučín

Gynekologové Opava · Odborní lékaři Opava

Časté otázky

Kde ordinuje GYNEKOLOGIE Postupa s.r.o.?

GYNEKOLOGIE Postupa s.r.o. poskytuje péči na adrese Čs. armády 1402/6a, 748 01 Hlučín.

Jaký telefon má GYNEKOLOGIE Postupa s.r.o.?

Telefon: 595 041 059.

Bere GYNEKOLOGIE Postupa s.r.o. nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.