Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MAPO revma Bruntál s.r.o.

MAPO revma Bruntál s.r.o.

Klinická osteologie · Olomouc

Adresa a kontakt

Adresatř. Kosmonautů 1338/1c, 779 00 Olomouc · mapa
Telefon554 254 059
E-maild.galatikova@seznam.cz
Webwww.revmatologiebruntal.cz

Obory péče

  • Klinická osteologie
  • Revmatologie — revmatolog
  • Vnitřní lékařství — internista

Údaje z registru

Druh zařízeníSamostatná ordinace lékaře specialisty
Forma péčeambulantní péče
IČO28624246
Odborný zástupceJitka Průšová, Natalie Podlevská
Péči zde poskytuje od1. 8. 2022
Obec, okresOlomouc, okres Olomouc, Olomoucký kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Olomouc

Odborní lékaři Olomouc

Časté otázky

Kde ordinuje MAPO revma Bruntál s.r.o.?

MAPO revma Bruntál s.r.o. poskytuje péči na adrese tř. Kosmonautů 1338/1c, 779 00 Olomouc.

Jaký telefon má MAPO revma Bruntál s.r.o.?

Telefon: 554 254 059.

Bere MAPO revma Bruntál s.r.o. nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.