Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / Mgr. Tereza Ženčáková

Mgr. Tereza Ženčáková

Psycholog · Brno

Adresa a kontakt

AdresaGorkého 52/2, 602 00 Brno · mapa
Telefon733 178 758

Obory péče

  • Klinický psycholog

Údaje z registru

Druh zařízeníSamostatné zařízení psychologa
Forma péčespecializovaná ambulantní péče
IČO76543307
Péči zde poskytuje od3. 6. 2020
Obec, okresBrno, okres Brno-město, Jihomoravský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Klinický psycholog se smlouvou se zdravotní pojišťovnou je hrazený z pojištění (obvykle s doporučením lékaře). Terapie mimo pojištění se platí podle ceníku; některé pojišťovny na ni přispívají ze svých programů. Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Brno

Psychologové Brno · Odborní lékaři Brno

Časté otázky

Kde ordinuje Mgr. Tereza Ženčáková?

Mgr. Tereza Ženčáková poskytuje péči na adrese Gorkého 52/2, 602 00 Brno.

Jaký telefon má Mgr. Tereza Ženčáková?

Telefon: 733 178 758.

Bere Mgr. Tereza Ženčáková nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.