Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MiMaEl Medica s.r.o.

MiMaEl Medica s.r.o.

Praktický lékař · Zlín

Adresa a kontakt

AdresaLešenská 141, 763 14 Zlín · mapa
Telefon577 914 247
E-mailordinacefr.skubal@seznam.cz

Obory péče

  • Všeobecné praktické lékařství

Údaje z registru

Druh zařízeníSamost. ordinace všeob. prakt. lékaře
Forma péčeambulantní péče
IČO29279283
Odborný zástupceMichaela Matúšová
Péči zde poskytuje od1. 10. 2011
Obec, okresZlín, okres Zlín, Zlínský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Zlín

Praktičtí lékaři Zlín · Odborní lékaři Zlín

Časté otázky

Kde ordinuje MiMaEl Medica s.r.o.?

MiMaEl Medica s.r.o. poskytuje péči na adrese Lešenská 141, 763 14 Zlín.

Jaký telefon má MiMaEl Medica s.r.o.?

Telefon: 577 914 247.

Bere MiMaEl Medica s.r.o. nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.