Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. Anna Laššáková s.r.o.

MUDr. Anna Laššáková s.r.o.

Dětský lékař · Třinec

Adresa a kontakt

AdresaSosnová 410, 739 61 Třinec · mapa
Telefon558 309 214

Obory péče

  • Praktické lékařství pro děti a dorost

Údaje z registru

Druh zařízeníSam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost
Forma péčeprimární ambulantní péče
IČO03872629
Odborný zástupceAnna Laššáková
Péči zde poskytuje od1. 5. 2015
Obec, okresTřinec, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Třinec

Dětští lékaři Frýdek-Místek · Odborní lékaři Frýdek-Místek

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. Anna Laššáková s.r.o.?

MUDr. Anna Laššáková s.r.o. poskytuje péči na adrese Sosnová 410, 739 61 Třinec.

Jaký telefon má MUDr. Anna Laššáková s.r.o.?

Telefon: 558 309 214.

Bere MUDr. Anna Laššáková s.r.o. nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.