Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. Darina Hradilová

MUDr. Darina Hradilová

Praktický lékař · Bystřice pod Hostýnem

Adresa a kontakt

Adresa6. května 591, 768 61 Bystřice pod Hostýnem · mapa
Telefon573 378 186
E-mailwww.hradilova.darina@seznam.cz

Obory péče

  • Všeobecné praktické lékařství

Údaje z registru

Druh zařízeníSamost. ordinace všeob. prakt. lékaře
Forma péčeprimární ambulantní péče
IČO47929014
Péči zde poskytuje od1. 5. 1994
Obec, okresBystřice pod Hostýnem, okres Kroměříž, Zlínský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Bystřice pod Hostýnem

Praktičtí lékaři Kroměříž · Odborní lékaři Kroměříž

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. Darina Hradilová?

MUDr. Darina Hradilová poskytuje péči na adrese 6. května 591, 768 61 Bystřice pod Hostýnem.

Jaký telefon má MUDr. Darina Hradilová?

Telefon: 573 378 186.

Bere MUDr. Darina Hradilová nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.