Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. Helena Fischerová

MUDr. Helena Fischerová

Kožní lékař · Vsetín

Adresa a kontakt

AdresaNemocniční 945, 755 01 Vsetín · mapa
E-mailhelena.fischerova@centrum.cz

Obory péče

  • Dermatovenerologie — kožní lékař

Údaje z registru

Druh zařízeníSamostatná ordinace lékaře specialisty
Forma péčespecializovaná ambulantní péče
IČO70898898
Odborný zástupceMUDr. Helena Fischerová
Péči zde poskytuje od1. 3. 2001
Obec, okresVsetín, okres Vsetín, Zlínský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Vsetín

Odborní lékaři Vsetín

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. Helena Fischerová?

MUDr. Helena Fischerová poskytuje péči na adrese Nemocniční 945, 755 01 Vsetín.

Bere MUDr. Helena Fischerová nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.