Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. Jana Havelková,s.r.o.

MUDr. Jana Havelková,s.r.o.

Diabetolog, endokrinolog · Znojmo

Adresa a kontakt

AdresaVildomcova 3741/1, 669 02 Znojmo · mapa
Telefon775 622 233
E-mailjana1havelkova@seznam.cz

Obory péče

  • Endokrinologie a diabetologie — diabetolog, endokrinolog
  • Vnitřní lékařství — internista

Údaje z registru

Druh zařízeníSamostatná ordinace lékaře specialisty
Forma péčespecializovaná ambulantní péče
PoskytovatelMUDr. Jana Havelková, s.r.o.
IČO29301009
Odborný zástupceMUDr. Jana Havelková
Péči zde poskytuje od1. 7. 2012
Obec, okresZnojmo, okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Znojmo

Odborní lékaři Znojmo

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. Jana Havelková,s.r.o.?

MUDr. Jana Havelková,s.r.o. poskytuje péči na adrese Vildomcova 3741/1, 669 02 Znojmo.

Jaký telefon má MUDr. Jana Havelková,s.r.o.?

Telefon: 775 622 233.

Bere MUDr. Jana Havelková,s.r.o. nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.