Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. Jiří Binter

MUDr. Jiří Binter

Praktický lékař · Vejprty

Adresa a kontakt

AdresaPohraniční stráže 403/11, 431 91 Vejprty · mapa
Telefon474 334 075
E-mailvejprty-obvod@seznam.cz

Obory péče

  • Všeobecné praktické lékařství

Údaje z registru

Druh zařízeníSamost. ordinace všeob. prakt. lékaře
Forma péčeprimární ambulantní péče
IČO15154874
Péči zde poskytuje od10. 5. 2022
Obec, okresVejprty, okres Chomutov, Ústecký kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Vejprty

Praktičtí lékaři Chomutov · Odborní lékaři Chomutov

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. Jiří Binter?

MUDr. Jiří Binter poskytuje péči na adrese Pohraniční stráže 403/11, 431 91 Vejprty.

Jaký telefon má MUDr. Jiří Binter?

Telefon: 474 334 075.

Bere MUDr. Jiří Binter nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.