Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. Jiří Paděra

MUDr. Jiří Paděra

Plastický chirurg · Liberec

Adresa a kontakt

AdresaKomenského 519/7, 460 05 Liberec · mapa
Telefon224 942 757
Webwww.perfectclinic.cz

Obory péče

  • Plastická chirurgie — plastický chirurg

Údaje z registru

Druh zařízeníSamostatná ordinace lékaře specialisty
Forma péčespecializovaná ambulantní péče
IČO70802165
Péči zde poskytuje od1. 1. 2012
Obec, okresLiberec, okres Liberec, Liberecký kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Liberec

Odborní lékaři Liberec

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. Jiří Paděra?

MUDr. Jiří Paděra poskytuje péči na adrese Komenského 519/7, 460 05 Liberec.

Jaký telefon má MUDr. Jiří Paděra?

Telefon: 224 942 757.

Bere MUDr. Jiří Paděra nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.