Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. Jitka Slavíková

MUDr. Jitka Slavíková

Praktický lékař · Děčín

Adresa a kontakt

AdresaWeberova 1537/7, 405 02 Děčín · mapa
Telefon412 519 625
E-mailordinace.dc@seznam.cz
Webmudr-jitka-slavikova.zdravotniregistr.cz

Obory péče

  • Všeobecné praktické lékařství

Údaje z registru

Druh zařízeníSamost. ordinace všeob. prakt. lékaře
Forma péčeambulantní péče
IČO72089041
Péči zde poskytuje od1. 1. 2012
Obec, okresDěčín, okres Děčín, Ústecký kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Děčín

Praktičtí lékaři Děčín · Odborní lékaři Děčín

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. Jitka Slavíková?

MUDr. Jitka Slavíková poskytuje péči na adrese Weberova 1537/7, 405 02 Děčín.

Jaký telefon má MUDr. Jitka Slavíková?

Telefon: 412 519 625.

Bere MUDr. Jitka Slavíková nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.