Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. Kateřina Hladíková

MUDr. Kateřina Hladíková

Kožní lékař · Klatovy

Adresa a kontakt

AdresaDukelská 101, 339 01 Klatovy · mapa
Telefon376 322 023
E-mailhladikovak@seznam.cz

Obory péče

  • Dermatovenerologie — kožní lékař

Údaje z registru

Druh zařízeníSamostatná ordinace lékaře specialisty
Forma péčeambulantní péče
IČO70978948
Péči zde poskytuje od1. 10. 2002
Obec, okresKlatovy, okres Klatovy, Plzeňský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Klatovy

Odborní lékaři Klatovy

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. Kateřina Hladíková?

MUDr. Kateřina Hladíková poskytuje péči na adrese Dukelská 101, 339 01 Klatovy.

Jaký telefon má MUDr. Kateřina Hladíková?

Telefon: 376 322 023.

Bere MUDr. Kateřina Hladíková nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.