Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. Lucie Strnadová

MUDr. Lucie Strnadová

Zubař · Jaroměř

Adresa a kontakt

AdresaZdeňka Němečka 130, 551 02 Jaroměř · mapa
Telefon721 970 071
E-maillucstr@post.cz

Obory péče

  • Zubní lékařství
  • Dentální hygienistka

Údaje z registru

Druh zařízeníSamostatná ordinace PL - stomatologa
Forma péčeprimární ambulantní péče, specializovaná ambulantní péče
IČO75073307
Péči zde poskytuje od1. 4. 2006
Obec, okresJaroměř, okres Náchod, Královéhradecký kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

U zubaře se za prohlídku ani základní ošetření neplatí. Od roku 2024 hradí pojišťovna i bílou výplň v základním provedení. Doplácí se nadstandard — estetické výplně, korunky, můstky, implantáty nebo dentální hygiena — podle ceníku ordinace. Na zubní pohotovosti se platí 90 Kč. Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Jaroměř

Zubaři Náchod · Dentální hygienistky Náchod · Odborní lékaři Náchod

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. Lucie Strnadová?

MUDr. Lucie Strnadová poskytuje péči na adrese Zdeňka Němečka 130, 551 02 Jaroměř.

Jaký telefon má MUDr. Lucie Strnadová?

Telefon: 721 970 071.

Bere MUDr. Lucie Strnadová nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.