Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. Martina Pokorná, Ph.D.

MUDr. Martina Pokorná, Ph.D.

Praktický lékař · Ludvíkovice

Adresa a kontakt

Obory péče

  • Všeobecné praktické lékařství

Údaje z registru

Druh zařízeníSamost. ordinace všeob. prakt. lékaře
Forma péčeambulantní péče
IČO72563508
Péči zde poskytuje od1. 1. 2013
Obec, okresLudvíkovice, okres Děčín, Ústecký kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Praktičtí lékaři Děčín · Odborní lékaři Děčín

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. Martina Pokorná, Ph.D.?

MUDr. Martina Pokorná, Ph.D. poskytuje péči na adrese 71, 407 13 Ludvíkovice.

Jaký telefon má MUDr. Martina Pokorná, Ph.D.?

Telefon: 412 511 678.

Bere MUDr. Martina Pokorná, Ph.D. nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.