Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. MAŠEK REHABILITACE s.r.o.

MUDr. MAŠEK REHABILITACE s.r.o.

Fyzioterapeut · Písek

Adresa a kontakt

AdresaTyršova 53/2, 397 01 Písek · mapa
Telefon382 251 181
E-mailoldrich.masek@centrum.cz

Obory péče

  • Rehabilitační a fyzikální medicína — rehabilitace
  • Fyzioterapeut

Údaje z registru

Druh zařízeníSamostatná ordinace lékaře specialisty
Forma péčeambulantní péče, specializovaná ambulantní péče
IČO28148592
Odborný zástupceMUDr. Oldřich Mašek
Péči zde poskytuje od1. 1. 2013
Obec, okresPísek, okres Písek, Jihočeský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Fyzioterapie na poukaz lékaře je hrazená ze zdravotního pojištění; bez poukazu (sportovní masáže, cvičení na přání) se platí podle ceníku. Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Písek

Fyzioterapeuti Písek · Odborní lékaři Písek

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. MAŠEK REHABILITACE s.r.o.?

MUDr. MAŠEK REHABILITACE s.r.o. poskytuje péči na adrese Tyršova 53/2, 397 01 Písek.

Jaký telefon má MUDr. MAŠEK REHABILITACE s.r.o.?

Telefon: 382 251 181.

Bere MUDr. MAŠEK REHABILITACE s.r.o. nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.