Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. Monika Káňová

MUDr. Monika Káňová

Oční lékař · Ostrava

Adresa a kontakt

AdresaLumírova 639/2, 700 30 Ostrava · mapa
Telefon702 004 490
E-mailmonika.kanova@volny.cz

Obory péče

  • Oftalmologie — oční lékař

Údaje z registru

Druh zařízeníSamostatná ordinace lékaře specialisty
Forma péčespecializovaná ambulantní péče
IČO70951250
Péči zde poskytuje od1. 10. 2002
Obec, okresOstrava, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Ostrava

Odborní lékaři Ostrava

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. Monika Káňová?

MUDr. Monika Káňová poskytuje péči na adrese Lumírova 639/2, 700 30 Ostrava.

Jaký telefon má MUDr. Monika Káňová?

Telefon: 702 004 490.

Bere MUDr. Monika Káňová nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.