Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. Taťjana Žur

MUDr. Taťjana Žur

Zubař · Hradec nad Moravicí

Adresa a kontakt

AdresaSmetanova 661, 747 41 Hradec nad Moravicí · mapa
Telefon553 787 974
E-mailtzhur@seznam.cz

Obory péče

  • Zubní lékařství

Údaje z registru

Druh zařízeníSamostatná ordinace PL - stomatologa
Forma péčeprimární ambulantní péče
IČO72043261
Péči zde poskytuje od1. 10. 2009
Obec, okresHradec nad Moravicí, okres Opava, Moravskoslezský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

U zubaře se za prohlídku ani základní ošetření neplatí. Od roku 2024 hradí pojišťovna i bílou výplň v základním provedení. Doplácí se nadstandard — estetické výplně, korunky, můstky, implantáty nebo dentální hygiena — podle ceníku ordinace. Na zubní pohotovosti se platí 90 Kč. Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Hradec nad Moravicí

Zubaři Opava · Odborní lékaři Opava

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. Taťjana Žur?

MUDr. Taťjana Žur poskytuje péči na adrese Smetanova 661, 747 41 Hradec nad Moravicí.

Jaký telefon má MUDr. Taťjana Žur?

Telefon: 553 787 974.

Bere MUDr. Taťjana Žur nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.