Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. Zdeňka Macháčková

MUDr. Zdeňka Macháčková

Praktický lékař · Milovice

Adresa a kontakt

AdresaNám. 30. června 508, 289 24 Milovice · mapa
Telefon325 532 922
E-mailinfo@ordinace-milovice.cz
Webordinace-milovice.cz

Obory péče

  • Všeobecné praktické lékařství

Údaje z registru

Druh zařízeníSamost. ordinace všeob. prakt. lékaře
Forma péčeambulantní péče
IČO69774943
Odborný zástupceMUDr. Zdeňka Macháčková
Péči zde poskytuje od1. 5. 2012
Obec, okresMilovice, okres Nymburk, Středočeský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Milovice

Praktičtí lékaři Nymburk · Odborní lékaři Nymburk

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. Zdeňka Macháčková?

MUDr. Zdeňka Macháčková poskytuje péči na adrese Nám. 30. června 508, 289 24 Milovice.

Jaký telefon má MUDr. Zdeňka Macháčková?

Telefon: 325 532 922.

Bere MUDr. Zdeňka Macháčková nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.