Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / Oční ordinace Pankrác s.r.o.

Oční ordinace Pankrác s.r.o.

Oční lékař · Praha 4

Adresa a kontakt

AdresaHvězdova 1601, 140 00 Praha 4 · mapa
Telefon733 281 925
E-mailinfo@optika-pankrac.cz
Weboptika-pankrac.cz

Obory péče

  • Oftalmologie — oční lékař

Údaje z registru

Druh zařízeníSamostatná ordinace lékaře specialisty
Forma péčeambulantní péče
IČO08080925
Odborný zástupceZdeněk Domínek
Péči zde poskytuje od26. 2. 2020
ObecPraha 4, Hlavní město Praha

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Praha 4

Odborní lékaři Praha

Časté otázky

Kde ordinuje Oční ordinace Pankrác s.r.o.?

Oční ordinace Pankrác s.r.o. poskytuje péči na adrese Hvězdova 1601, 140 00 Praha 4.

Jaký telefon má Oční ordinace Pankrác s.r.o.?

Telefon: 733 281 925.

Bere Oční ordinace Pankrác s.r.o. nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.