Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / Pediatrie Králiková s.r.o.

Pediatrie Králiková s.r.o.

Dětský lékař · Ostrava

Adresa a kontakt

AdresaHrázka 475/7, 708 00 Ostrava · mapa
Telefon734 465 777

Obory péče

  • Praktické lékařství pro děti a dorost

Údaje z registru

Druh zařízeníSam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost
Forma péčeambulantní péče
IČO22261168
Odborný zástupceBarbora Králiková
Péči zde poskytuje od1. 1. 2025
Obec, okresOstrava, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Ostrava

Dětští lékaři Ostrava · Odborní lékaři Ostrava

Časté otázky

Kde ordinuje Pediatrie Králiková s.r.o.?

Pediatrie Králiková s.r.o. poskytuje péči na adrese Hrázka 475/7, 708 00 Ostrava.

Jaký telefon má Pediatrie Králiková s.r.o.?

Telefon: 734 465 777.

Bere Pediatrie Králiková s.r.o. nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.