Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / Psychiatrie Bohumín s.r.o.

Psychiatrie Bohumín s.r.o.

Psychiatr · Bohumín

Adresa a kontakt

AdresaStudentská 598, 735 81 Bohumín · mapa
Telefon776 206 800
E-mailr.wybitulova@volny.cz

Obory péče

  • Psychiatrie

Údaje z registru

Druh zařízeníSamostatná ordinace lékaře specialisty
Forma péčespecializovaná ambulantní péče
IČO06501206
Odborný zástupceRadka Zadražil Wybitulová
Péči zde poskytuje od1. 4. 2018
Obec, okresBohumín, okres Karviná, Moravskoslezský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Psychiatři Karviná · Odborní lékaři Karviná

Časté otázky

Kde ordinuje Psychiatrie Bohumín s.r.o.?

Psychiatrie Bohumín s.r.o. poskytuje péči na adrese Studentská 598, 735 81 Bohumín.

Jaký telefon má Psychiatrie Bohumín s.r.o.?

Telefon: 776 206 800.

Bere Psychiatrie Bohumín s.r.o. nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.