Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / Zdrav. Chropyně s.r.o.

Zdrav. Chropyně s.r.o.

Praktický lékař · Chropyně

Adresa a kontakt

AdresaMoravská 619, 768 11 Chropyně · mapa
Telefon573 355 260
E-mailbozena.sebkova@centrum.cz

Obory péče

  • Všeobecné praktické lékařství

Údaje z registru

Druh zařízeníSamost. ordinace všeob. prakt. lékaře
Forma péčeprimární ambulantní péče
IČO29353483
Odborný zástupceLucia Fryčková
Péči zde poskytuje od1. 10. 2012
Obec, okresChropyně, okres Kroměříž, Zlínský kraj

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Chropyně

Praktičtí lékaři Kroměříž · Odborní lékaři Kroměříž

Časté otázky

Kde ordinuje Zdrav. Chropyně s.r.o.?

Zdrav. Chropyně s.r.o. poskytuje péči na adrese Moravská 619, 768 11 Chropyně.

Jaký telefon má Zdrav. Chropyně s.r.o.?

Telefon: 573 355 260.

Bere Zdrav. Chropyně s.r.o. nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.