Úvod / Vzdělávání, internet a cestování / Královská mateřská škola a základní škola, s.r.o., Praha 8
Královská mateřská škola a základní škola, s.r.o.
Základní škola · Rajmonova 1199/4, Kobylisy, 182 00 Praha 8
Základní údaje
| Druh | základní škola |
|---|---|
| Adresa | Rajmonova 1199/4, Kobylisy, 182 00 Praha 8 · mapa |
| Kraj | Hlavní město Praha |
| IČO | 24136786 |
| RED_IZO | 691003955 |
| Zřizovatel | soukromý |
| Ředitel/ka | Mgr. Marek Adler (od 6. 8. 2026) |
| marek.adler@kralovskaskola.cz, info@skolkakobylisy.cz |
Údaje z rejstříku škol a školských zařízení MŠMT ke dni 27. 9. 2026. Zdroj
Součásti školy a kapacita
Kapacita je nejvyšší povolený počet dětí, žáků nebo stravovaných podle rejstříku — ne skutečný počet žáků ve školním roce.
| Součást | Kapacita | Činnost od |
|---|---|---|
| Mateřská škola | 47 dětí | 1. 9. 2012 |
| Základní škola | 300 žáků | 1. 9. 2019 |
| Školní družina | 80 žáků | 1. 9. 2020 |
| Školní jídelna - výdejna | 227 stravovaných | 1. 9. 2012 |
Obory vzdělání
| Obor | Kód | Forma | Délka | Kapacita |
|---|---|---|---|---|
| Základní škola | 79-01-C/01 | denní | 9 let | 300 |
Další školy v obci Praha 8
- Církevní mateřská škola Laura, Praha 8Mateřská škola
- Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25Základní umělecká škola
- Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150Základní umělecká škola
- Střední odborné učiliště kadeřnické, Praha 8Střední škola
- Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1Střední škola
- Karlínské gymnázium, Praha 8, Pernerova 25Střední škola
- Karlínská obchodní akademie, Praha 8Střední škola
- Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400Střední škola
- PORG - gymnázium, základní škola a mateřská škola, o.p.s., Praha 8Střední škola
- Královská střední škola, s.r.o., Praha 8Střední škola
- Soukromá střední škola gastronomie s.r.o., Praha 8Střední škola
- ART ECON - Gymnázium a Střední odborná škola Praha, s.r.o.Střední škola
Časté otázky
Kde sídlí Královská mateřská škola a základní škola, s.r.o., Praha 8?
Královská mateřská škola a základní škola, s.r.o., Praha 8 sídlí na adrese Rajmonova 1199/4, Kobylisy, 182 00 Praha 8 (Hlavní město Praha).
Kolik žáků může mít Královská mateřská škola a základní škola, s.r.o., Praha 8?
Podle rejstříku MŠMT je nejvyšší povolený počet: Mateřská škola: 47 dětí; Základní škola: 300 žáků. Skutečný počet žáků se každý rok liší a veřejně po školách nevychází.
Kdo je ředitelem školy Královská mateřská škola a základní škola, s.r.o., Praha 8?
Podle rejstříku škol je ředitelem/ředitelkou Mgr. Marek Adler.
Kdo zřizuje Královská mateřská škola a základní škola, s.r.o., Praha 8?
Zřizovatel: soukromý.