Přeskočit na obsah

Úvod / Vzdělávání, internet a cestování / Lesní mateřská škola Zeměkus, z.s.

Lesní mateřská škola Zeměkus, z.s.

Mateřská škola · Třebosice 15, 530 02 Třebosice

Základní údaje

Druhmateřská škola
AdresaTřebosice 15, 530 02 Třebosice · mapa
KrajPardubický kraj
IČO21193860
RED_IZO691017859
Zřizovatelsoukromý
Ředitel/kaIng. Zuzana Zemanová (od 1. 9. 2024)
E-maillesniskolka@zemekus.cz

Údaje z rejstříku škol a školských zařízení MŠMT ke dni 27. 9. 2026. Zdroj

Součásti školy a kapacita

Kapacita je nejvyšší povolený počet dětí, žáků nebo stravovaných podle rejstříku — ne skutečný počet žáků ve školním roce.

SoučástKapacitaČinnost od
Mateřská škola19 dětí1. 9. 2024

Další školy v obci Třebosice

Časté otázky

Kde sídlí Lesní mateřská škola Zeměkus, z.s., Třebosice?

Lesní mateřská škola Zeměkus, z.s., Třebosice sídlí na adrese Třebosice 15, 530 02 Třebosice (Pardubický kraj).

Kolik žáků může mít Lesní mateřská škola Zeměkus, z.s., Třebosice?

Podle rejstříku MŠMT je nejvyšší povolený počet: Mateřská škola: 19 dětí. Skutečný počet žáků se každý rok liší a veřejně po školách nevychází.

Kdo je ředitelem školy Lesní mateřská škola Zeměkus, z.s., Třebosice?

Podle rejstříku škol je ředitelem/ředitelkou Ing. Zuzana Zemanová.

Kdo zřizuje Lesní mateřská škola Zeměkus, z.s., Třebosice?

Zřizovatel: soukromý.