Úvod / Vzdělávání, internet a cestování / Mateřská škola Kamínek, příspěvková organizace, Kámen
Mateřská škola Kamínek, příspěvková organizace
Mateřská škola · Kámen 87, 582 42 Kámen
Základní údaje
| Druh | mateřská škola |
|---|---|
| Adresa | Kámen 87, 582 42 Kámen · mapa |
| Kraj | Kraj Vysočina |
| IČO | 17419719 |
| RED_IZO | 691015589 |
| Zřizovatel | obec — Obec Kámen |
| Ředitel/ka | Soňa Valová, Dis. (od 1. 9. 2022) |
| ms.kaminek@email.cz |
Údaje z rejstříku škol a školských zařízení MŠMT ke dni 27. 9. 2026. Zdroj
Součásti školy a kapacita
Kapacita je nejvyšší povolený počet dětí, žáků nebo stravovaných podle rejstříku — ne skutečný počet žáků ve školním roce.
| Součást | Kapacita | Činnost od |
|---|---|---|
| Mateřská škola | 13 dětí | 1. 9. 2022 |
| Školní jídelna - výdejna | 13 stravovaných | 1. 9. 2022 |
Další školy v obci Kámen
Časté otázky
Kde sídlí Mateřská škola Kamínek, příspěvková organizace, Kámen?
Mateřská škola Kamínek, příspěvková organizace, Kámen sídlí na adrese Kámen 87, 582 42 Kámen (Kraj Vysočina).
Kolik žáků může mít Mateřská škola Kamínek, příspěvková organizace, Kámen?
Podle rejstříku MŠMT je nejvyšší povolený počet: Mateřská škola: 13 dětí. Skutečný počet žáků se každý rok liší a veřejně po školách nevychází.
Kdo je ředitelem školy Mateřská škola Kamínek, příspěvková organizace, Kámen?
Podle rejstříku škol je ředitelem/ředitelkou Soňa Valová, Dis.
Kdo zřizuje Mateřská škola Kamínek, příspěvková organizace, Kámen?
Zřizovatel: obec — Obec Kámen.