Přeskočit na obsah

Úvod / Vzdělávání, internet a cestování / MESIT střední škola, o.p.s.

MESIT střední škola, o.p.s.

Střední škola · Družstevní 818, Mařatice, 686 05 Uherské Hradiště

Základní údaje

Druhstřední škola
AdresaDružstevní 818, Mařatice, 686 05 Uherské Hradiště · mapa
KrajZlínský kraj
IČO25318390
RED_IZO600015611
Zřizovatelsoukromý
Ředitel/kaIng. Bc. Marcela Mrázková (od 4. 8. 2025)
E-mailmrazkova@skolamesit.cz, marcela.mrazkova@mesit.cz

Údaje z rejstříku škol a školských zařízení MŠMT ke dni 27. 9. 2026. Zdroj

Součásti školy a kapacita

Kapacita je nejvyšší povolený počet dětí, žáků nebo stravovaných podle rejstříku — ne skutečný počet žáků ve školním roce.

SoučástKapacitaČinnost od
Střední škola640 žáků20. 6. 1996
Školní jídelna - výdejna140 stravovaných3. 10. 2011

Obory vzdělání

OborKódFormaDélkaKapacita
Provozní elektrotechnika26-41-L/52distanční3 roky35
Strojní mechanik23-51-H/01denní3 roky36
Strojírenské práce23-51-E/01denní3 roky50
Elektrikář - silnoproud26-51-H/02denní3 roky80
Praktická škola jednoletá78-62-C/01denní1 rok6
Knihařské práce34-57-E/01denní3 roky15
Obráběč kovů23-56-H/01denní3 roky70
Mechanik strojů a zařízení23-44-L/01denní4 roky85
Provozní elektrotechnika26-41-L/52denní2 roky30
Provozní technika23-43-L/51dálková3 roky15
Podnikání64-41-L/51distanční3 roky65
Umělecký kovář a zámečník, pasíř82-51-H/01denní3 roky7
Podnikání64-41-L/51denní2 roky50
Mechanik elektrotechnik26-41-L/01denní4 roky55
Praktická škola dvouletá78-62-C/02denní2 roky14
Elektrikář - silnoproud26-51-H/02jiná3 roky55
Elektromechanik pro zařízení a přístroje26-52-H/01denní3 roky46
Elektrikář26-51-H/01jiná3 roky5
Podnikání64-41-L/51dálková3 roky25
Provozní technika23-43-L/51denní2 roky30
Provozní technika23-43-L/51distanční3 roky25
Provozní elektrotechnika26-41-L/52dálková3 roky15

Další školy v obci Uherské Hradiště

Obec Uherské Hradiště v číslech →

Časté otázky

Kde sídlí MESIT střední škola, o.p.s., Uherské Hradiště?

MESIT střední škola, o.p.s., Uherské Hradiště sídlí na adrese Družstevní 818, Mařatice, 686 05 Uherské Hradiště (Zlínský kraj).

Kolik žáků může mít MESIT střední škola, o.p.s., Uherské Hradiště?

Podle rejstříku MŠMT je nejvyšší povolený počet: Střední škola: 640 žáků. Skutečný počet žáků se každý rok liší a veřejně po školách nevychází.

Kdo je ředitelem školy MESIT střední škola, o.p.s., Uherské Hradiště?

Podle rejstříku škol je ředitelem/ředitelkou Ing. Bc. Marcela Mrázková.

Kdo zřizuje MESIT střední škola, o.p.s., Uherské Hradiště?

Zřizovatel: soukromý.