Přeskočit na obsah

Úvod / Vzdělávání, internet a cestování / Mozaika česko-anglická mateřská škola s.r.o., Poděbrady

Mozaika česko-anglická mateřská škola s.r.o.

Mateřská škola · Studentská 201/24, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady

Základní údaje

Druhmateřská škola
AdresaStudentská 201/24, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady · mapa
KrajStředočeský kraj
IČO01793322
RED_IZO691005729
Zřizovatelsoukromý
Ředitel/kaMichelle Specht (od 1. 9. 2013)
E-mailspecht_33@hotmail.com, info@mozaikaschool.cz

Údaje z rejstříku škol a školských zařízení MŠMT ke dni 27. 9. 2026. Zdroj

Součásti školy a kapacita

Kapacita je nejvyšší povolený počet dětí, žáků nebo stravovaných podle rejstříku — ne skutečný počet žáků ve školním roce.

SoučástKapacitaČinnost od
Mateřská škola21 dětí1. 9. 2013
Školní družina20 žáků1. 9. 2018
Školní jídelna - výdejna21 stravovaných1. 9. 2013

Další školy v obci Poděbrady

Obec Poděbrady v číslech →

Časté otázky

Kde sídlí Mozaika česko-anglická mateřská škola s.r.o., Poděbrady?

Mozaika česko-anglická mateřská škola s.r.o., Poděbrady sídlí na adrese Studentská 201/24, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady (Středočeský kraj).

Kolik žáků může mít Mozaika česko-anglická mateřská škola s.r.o., Poděbrady?

Podle rejstříku MŠMT je nejvyšší povolený počet: Mateřská škola: 21 dětí. Skutečný počet žáků se každý rok liší a veřejně po školách nevychází.

Kdo je ředitelem školy Mozaika česko-anglická mateřská škola s.r.o., Poděbrady?

Podle rejstříku škol je ředitelem/ředitelkou Michelle Specht.

Kdo zřizuje Mozaika česko-anglická mateřská škola s.r.o., Poděbrady?

Zřizovatel: soukromý.