Přeskočit na obsah

Úvod / Vzdělávání, internet a cestování / Pedagogicko-psychologická poradna STEP s.r.o., Kladno

Pedagogicko-psychologická poradna STEP s.r.o.

Poradenské zařízení · Pavlisova 2246, 272 01 Kladno

Základní údaje

Druhporadenské zařízení
AdresaPavlisova 2246, 272 01 Kladno · mapa
KrajStředočeský kraj
IČO03345467
RED_IZO691008159
Zřizovatelsoukromý
Ředitel/kaMgr. Simona Pekárková, Ph.D. (od 1. 10. 2015)
E-mailinfo@ppporadna.cz, martina.svandova@ppporadna.cz

Údaje z rejstříku škol a školských zařízení MŠMT ke dni 27. 9. 2026. Zdroj

Součásti školy a kapacita

Kapacita je nejvyšší povolený počet dětí, žáků nebo stravovaných podle rejstříku — ne skutečný počet žáků ve školním roce.

SoučástKapacitaČinnost od
Pedagogicko-psychologická poradna0 klientů1. 10. 2015

Další školy v obci Kladno

Obec Kladno v číslech →

Časté otázky

Kde sídlí Pedagogicko-psychologická poradna STEP s.r.o., Kladno?

Pedagogicko-psychologická poradna STEP s.r.o., Kladno sídlí na adrese Pavlisova 2246, 272 01 Kladno (Středočeský kraj).

Kdo je ředitelem školy Pedagogicko-psychologická poradna STEP s.r.o., Kladno?

Podle rejstříku škol je ředitelem/ředitelkou Mgr. Simona Pekárková, Ph.D.

Kdo zřizuje Pedagogicko-psychologická poradna STEP s.r.o., Kladno?

Zřizovatel: soukromý.