Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. Eliška Kulíková

MUDr. Eliška Kulíková

Praktický lékař · Světlá nad Sázavou

Adresa a kontakt

AdresaNa Bradle 1113, 582 91 Světlá nad Sázavou · mapa
Telefon569 453 154
E-mailmudr.kulikova@seznam.cz

Obory péče

  • Všeobecné praktické lékařství

Údaje z registru

Druh zařízeníSamost. ordinace všeob. prakt. lékaře
Forma péčeambulantní péče, zdrav. péče poskytovaná ve vlastním soc. prostředí pacienta - návštěvní služba
IČO15060209
Péči zde poskytuje od1. 11. 1992
Obec, okresSvětlá nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Světlá nad Sázavou

Praktičtí lékaři Havlíčkův Brod · Odborní lékaři Havlíčkův Brod

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. Eliška Kulíková?

MUDr. Eliška Kulíková poskytuje péči na adrese Na Bradle 1113, 582 91 Světlá nad Sázavou.

Jaký telefon má MUDr. Eliška Kulíková?

Telefon: 569 453 154.

Bere MUDr. Eliška Kulíková nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.