Přeskočit na obsah

Úvod / Zdraví / MUDr. Radovan Kos

MUDr. Radovan Kos

Praktický lékař · Světlá nad Sázavou

Adresa a kontakt

AdresaZámecká 730, 582 91 Světlá nad Sázavou · mapa
Telefon603 862 450
E-mailmudrkos@email.cz

Obory péče

  • Geriatrie — geriatr
  • Vnitřní lékařství — internista
  • Všeobecné praktické lékařství

Údaje z registru

Druh zařízeníSamost. ordinace všeob. prakt. lékaře
Forma péčeambulantní péče, zdrav. péče poskytovaná ve vlastním soc. prostředí pacienta - návštěvní služba
IČO63595788
Péči zde poskytuje od1. 9. 2010
Obec, okresSvětlá nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Zdroj: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb (ÚZIS ČR), stav k 1. 9. 2026. Ordinační hodiny registr neuvádí.

Nové pacienty a poplatky

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.

Za návštěvu praktického lékaře ani specialisty se v Česku neplatí žádný poplatek — regulační poplatky u lékaře jsou zrušené od roku 2015. Jediný zbývající je 90 Kč na pohotovosti. Platí se jen výkony, které pojišťovna nehradí (například lékařský posudek pro řidičák, zbrojní průkaz nebo sport, kopie dokumentace); ordinace musí mít ceník nehrazených výkonů vyvěšený na viditelném místě.

Další v obci Světlá nad Sázavou

Praktičtí lékaři Havlíčkův Brod · Odborní lékaři Havlíčkův Brod

Časté otázky

Kde ordinuje MUDr. Radovan Kos?

MUDr. Radovan Kos poskytuje péči na adrese Zámecká 730, 582 91 Světlá nad Sázavou.

Jaký telefon má MUDr. Radovan Kos?

Telefon: 603 862 450.

Bere MUDr. Radovan Kos nové pacienty?

Registr neuvádí, jestli lékař přijímá nové pacienty. Když nikoho nenajdete, obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu — podle zákona o veřejném zdravotním pojištění musí svým pojištěncům zajistit dostupnou péči a lékaře jim najít.